قندعسل

 
تصاویر زیبا از فرانسه
نویسنده : سحر - ساعت ۸:۳۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٦ خرداد ۱۳۸۸
 

برای دیدن بقیه ی عکس های بهاری فرانسه به ادامه مطلب بروید

 

تصویر پرواز گروهی از مرغان دریایی در ساحل سن لوران دو وار:


 
 
دشت گل شقایق
نویسنده : سحر - ساعت ٧:٥٤ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٦ خرداد ۱۳۸۸
 

 


 
 
پیروزی ات مبارک دکتر
نویسنده : سحر - ساعت ٧:٤٤ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸۸
 

به شکرانه خداوند، حضور گسترده مردم شریف کشورمان در صفوف به هم فشرده مشتاقان صیانت از جمهوری اسلامى در سراسر کشور در ایام خجسته میلادبا سعادت بنت  رسول اکرم (ص ) حماسه ای نوین افرید ویکبار دیگر عالى ترین منزلت شعور و شور سیاسى خود را به منصه ظهور رساند. این توفیق وپیروزی بزرگ را به محضرمبارک مقام معظم رهبری ، رییس جمهوری منتخب و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون و سرافرازی برای رییس جمهور محترم و ملت شریف ایران از خداوند منان مسئلت مى نمایم .( قند عسل )

 

 


 
 
روزت مبارک مادر
نویسنده : سحر - ساعت ٧:۳۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۳ خرداد ۱۳۸۸
 

آسمانی پر از ستاره، دشتی پر از گل،
تقدیم به آنی که بهشت زیر پایش جا دارد
به مادرم...
که مهرش تا ابد در دلم جای دارد.

asemani por az setare , dashti por az gol
taghdim be ani ke behesht zire payash jay darad
be madaram
ke mehrash ta abad dar delam jay darad


 
 
تبریک
نویسنده : سحر - ساعت ۱٢:۳۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸۸
 

پیروزی مجدد دکتراحمدی نزاد را درمناظره با کروبی به حامیان ایشان وتما می حامیان موسوی  وکروبی که نظرشان نسبت به کاندیدای موردنظرشان تغییرکرده است تبریک می گویم .

برای پیروزی این دلاور صلوات 

 


 
 
اولین رئیس جمهور بی باک
نویسنده : سحر - ساعت ۸:٠۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸
 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به همراه بودن زنان توسط برخی‌ کاندیداهای ریاست جمهوری‌ گفت:‌ دولت نهم برای کسب آرای مردم از زنان استفاده ابزاری نکرد........


 
 
رئیس جمهور بی نظیر درتاریخ ایران
نویسنده : سحر - ساعت ۸:٠٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸۸
 

عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: جسارت احمدی‌نژاد در ساختارشکنی توزیع درآمدها منحصر به فرد بود......


 
 
پیش بینی
نویسنده : سحر - ساعت ٧:٠٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ خرداد ۱۳۸۸
 

دهمین رئیس جمهور ایران کیست؟"

پیش بینی کنید

 


 
 
اسامی جمعی از نویسندگان، شاعران و سینماگران حامی احمدی‌نژاد
نویسنده : سحر - ساعت ٤:٥٧ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ خرداد ۱۳۸۸
 

اسامی جمعی از نویسندگان، شاعران و سینماگران حامی احمدی‌نژاد
جمعی از نویسندگان، شاعران و سینماگران طی بیانیه‌ای، حمایت خود را از دکتر محمود احمدی‌نژاد، نامزد ریاست جمهوری دوره دهم اعلام داشتند.
اسامی امضاکنندگان بیانیه مذکور به شرح زیر است:
ما امضاکنندگان ذیل به این وسیله، حمایت خود را از دکتر محمود احمدی‌نژاد در انتخابات دهم ریاست جمهوری اعلام می‌کنیم:


 
 
پشت صحنه مناظره - عکسی تاریخی
نویسنده : سحر - ساعت ٤:٢۱ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ خرداد ۱۳۸۸
 

یکی از دوستداران دکتراحمد ی نزاد از فرط شادی به خاطر پیروزی درمناظره درحال بوسیدن  پای ایشان است  مرحبا به تواضع وفروتنی ات !!!!!

( این صحنه نیز درتاریخ ریاست جمهوری هادر یادها خواهد ماند .)


 
 
شب به یاد ماندنی
نویسنده : سحر - ساعت ٤:۱٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ خرداد ۱۳۸۸
 

متن زیر رو یکی از دانشجویان تهران برامون فرستاده که دیدم مناسب این روزهاست گفتم بزارم بدنیست 

ما به اتفاق دوستامون به سمت صداوسیما رفتیم ومناظره رو از رادیو گوش می کردیم : 

۱)مناظره که شروع شد تسبیح بدست برای موفقیت دکتر صلوات می فرستادم و وقتی مثل همیشه دکتر صحبت های خودش رو با دعای فرج شروع کرد اشک چشمهامو پر کرد.

۲)با شروع صحبتهای موسوی صدای نفس نفس زدنش به وضوح از رادیو شنیده میشد که البته سابقه داشت! وقتی تو سفرهای تبلیغاتی با اعداد و امار دروغ تا جایی که امکان داشت دولت رو تخریب میکرد باید فکر این ساعت ها رو هم میکرد.

۳)وقتی احمدی نژاد اسم هاشمی و فرزندانشو میگفت یهو جیغ هممون بالا میرفت.

وقتی مناظره تموم شد بلافاصله پیاده شدیم و روی اسفالت! سجده ی شکر بجا آوردیم.

تو همون لحظات یه ماشین از کنارمون رد شد که راننده اش میگفت تا حالا میخواستم به موسوی رای بدم ولی با این مناظره نظرم برگشت.

شعارهای ملت هم جالب بود:(هاشمی موسوی پیوندتان مبارک) (دولت چیز نمیخواهیم) (مافیا حیا کن احمدی رو رها کن). این (چیز) گفتن موسوی هم برای خودش سوژه ای شده بود.

4 وقتی برگشتم کوی دانشگاه چند نفر از حامیان موسوی هم بهم تبریک میگفتن. چیکار کرد این دکتر...


 
 
احمدی نژاد پیروز مطلق مناظره
نویسنده : سحر - ساعت ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٥ خرداد ۱۳۸۸
 

امروز قندعسل رنگ وبوی  سیاسیگری به خودش گرفته خوب ادم نمی تونه این شجاعتها و شهامتها روندیده بگیره  وباید گفت افرین بر شجاعتت احمدی نزاد افشاهایت درتاریخ ماندگارخواهدشد افرین وهزارافرین برتو وائینت ! 

نظرشما بازدیدکنندگان نسبت به مناظره این دو کاندیدا چیست ؟


 
 
ساخت قرص ضد سکته قلبی با کمک گوجه فرنگی!
نویسنده : سحر - ساعت ٥:۳٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۸
 

تحقیقات پیشین دانشمندان نشان می دهد که تمام لیکوپن موجود در یک گوجه فرنگی برای بدن انسان قابل استفاده نیست و بدن قادر است تنها بخشی از آن را جذب کند.
پژوهشگران انگلیسی با استفاده از نوعی خاص از گوجه فرنگی قرصی تهیه کرده اند که می تواند در مبارزه با بیماریهای قلبی بسیار مفید باشد و میزان کلسترول بد خون را تا 90 درصد کاهش دهد. 

به گزارش مهر، لیکوپن ماده ای آنتی اکسیدان است که در گوجه فرنگی بوده و عامل رنگ قرمز آن است. این ماده در پیشگیری از بیماریهای قلبی و عروقی و سکته نقش مهمی ایفا می کند. 

تحقیقات پیشین دانشمندان نشان می دهد که تمام لیکوپن موجود در یک گوجه فرنگی برای بدن انسان قابل استفاده نیست و بدن قادر است تنها بخشی از آن را جذب کند. 

به گفته محققان دانشگاه کمبریج، لیکوپن در دو "ایزومر" (دو شکل مختلف از یک مولکول) در میوه گوجه فرنگی حاضر است. یک شکل آن "ترنس" نام دارد که در گوجه فرنگیهای قرمز وجود دارد اما جذب آن بسیار مشکل است. شکل دیگر آن "سیس" نام دارد که استفاده از آن برای بدن انسان بسیار راحت است. 

اکنون محققان موسسه دارویی Cambridge Theranostics وابسته به دانشگاه کمبریج با آزمایش گونه های مختلف گوجه فرنگی نوعی از آن را شناسایی کرده اند که به رنگ نارنجی پر رنگ بوده و سرشار از شکل "سیس" لیکوپن است. 

سپس با کمک این نوع خاص از گوجه فرنگی قرصی به نام "آترنون" را ساخته اند که در اجلاس بین المللی قلب و عروق در لندن معرفی شده است. 

براساس گزارش روزنامه تلگراف، آزمایشات بالینی این قرص نشان می دهد که "آترنون" قادر است در مدت دو ماه، کلسترول بد خون را به میزان 90 درصد کاهش دهد.


 
 
» برای داشتن پوستی زیبا گوجه فرنگی بخوری
نویسنده : سحر - ساعت ٥:۱٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٠ خرداد ۱۳۸۸
 

همه ی افراد تمایل دارند پوست زیبا داشته باشند، اما گوجه فرنگی خام موثر تر است یا پخته شده ؟  

یک متخصص پوست گفت: مصرف گوجه فرنگی پخته توانایی بدن در مقابله با اشعه ماورای بنفش خورشید را افزایش داده و مانند ضد آفتاب از پوست محافظت می‌کند. 

دکتر مرتضی حاتمی گفت: افرادی که دچار سوختگی‌های پوستی می‌شوند،می‌توانند با استفاده از گوجه فرنگی پخته،توانایی بدن در ترمیم این سوختگی‌ها را افزایش دهند. 

وی گفت: استفاده از گوجه فرنگی می‌تواند در ایجاد طراوت پوست در حالت عادی موثر باشد و از چین و چروک‌های زود هنگام پوست نیز جلوگیری کند. 

دکتر حاتمی در ادامه گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد آنتی اکسیدان موثر در گوجه فرنگی به نام لیکوپن به صورت خام سخت ‌تر مورد استفاده بدن قرار می‌گیرد وعمل پختن جذب این ماده را در بدن ساده‌تر می‌کند.


 
 
هویج شفاف کننده پوست
نویسنده : سحر - ساعت ٥:٥٠ ‎ق.ظ روز شنبه ٩ خرداد ۱۳۸۸
 

 

گیاه هویج دارای خواص زیادی می باشد که از میان خواص آن شفاف کننده گی پوست دارای اهمیت قابل توجهی می باشد . برای استفاده از این خاصیت علاوه بر مصرف خوراکی آن می توان از ماسک طبیعی هویج استفاده نمود


 
 
کودکان بی گناهی که ناخواسته دچارایدز می شوند .
نویسنده : سحر - ساعت ٥:٤٧ ‎ق.ظ روز شنبه ٩ خرداد ۱۳۸۸
 

توضیحات : این نقاشی توسط پسرکی مکزیکی / آمریکایی کشیده شده از بدو تولد از مادرش ایدز گرفته .
 
این نقاشی برنده 16 جایزه بین المللی شده و به عنوان نماد ازش توی NGO های مبارزه با ایدزاستفاده میشه.

 


 
 
در آغوش گرفتن نجات بخش
نویسنده : سحر - ساعت ٥:٤٢ ‎ق.ظ روز شنبه ٩ خرداد ۱۳۸۸
 

عکس فوق، تصویری از مقاله ای است از مجله Ensign magazine May '98 pg. 94 تحت عنوان " در آغوش گرفتن نجات بخش ". این مقاله شرح مفصلی از اولین هفته زندگی یک جفت دوقلو را توصیف می کند که در هنگام بدنیا آمدن در دو دستگاه جداگانه انکوباتور ( incubator)نگهداری می شدند و پزشکان گفته بودند که یکی از آنها زنده نخواهد ماند. اما یکی از پرستاران بخش نوزادان، دو کودک نوزاد را بر خلاف مقرارت بیمارستان در یک دستگاه انکوباتور قرار داد و برای این کار با بیمارستان جنگید . 
زمانیکه آنها در یک دستگاه قرار گرفتند، دست نوزاد سالم تر، به گونه ای که پنداری خواهرش را در آغوش گرفته باشد، بر او قرار گرفت. از آن ببعد ضربان قلب نوزاد کوچکتر و بیمار، شروع به عادی شدن می کند و دمای بدن او بالا رفته، شکل عادی می یابد. پس از مدتی، هر دو آنها زنده می مانند و شروع به رشد می کنند . 
دو خواهر دو قلو به خونه رفتند و تو یه تخت خواب با هم یک جا خوابیدند . آنها همچنان با هم در یک تخت می خوابند، و یکدیگر را کیپ در آغوش می گیرند . 

بیمارستان زمانی که متوجه اثر "نجات بخش" گذاشتن این دو نوزاد در کنار یکدیگر شد، از آن پس در مقررات خود تغییر بوجود آورد و هم اکنون تمامی دو قلوها؛ حتی چند قلوها را در یک تخت و یا انکوباتور در کنار هم و نزدیک هم می خوابانند . . دکتر مارک کتز (Mark Katz, M.D) ، عضو L.A. Shanti's Advisory Board می نویسد:" در آغوش گرفتن; می تواند در محدوده ذهنی یک فرد تغییراتی را ایجاد نماید و به آنها از لحاظ پزشکی کمک کند. بالاتر از همه اینکه، در آغوش گرفتن; هیچگونه عوارض جانبی ندارد و شما برای گرفتن چنین مداوایی، احتیاج به رفتن نزد دکتر ندارید ."


 
 
مرغ های فرفری!
نویسنده : سحر - ساعت ۸:۳٧ ‎ب.ظ روز جمعه ۸ خرداد ۱۳۸۸
 

مرغهای فرفری لهستانی تخم گذارهای خوبی نیستند ولی به دلیل ظاهر عجیب و غریبشان مورد علاقه شدید صاحب خود هستند. این سه مرغ که فربال، فیز و فاز نام دارند متعلق به سوزی بالدوین می باشند. پر این مرغها به سمت بیرون است که باعث شده ظاهری متفاوت با مرغهای معمولی داشته باشند.


 
 
کتایون ریاحی با دنیای بازیگری خداحافظی کرد
نویسنده : سحر - ساعت ۱:۱۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٧ خرداد ۱۳۸۸
 

به گزارش ایرنا از سیما فیلم، کتایون ریاحی بازیگر سینما و تئاتر که در آخرین اثر خود در نقش زلیخا در سریال حضرت یوسف (ع) به ایفای نقش پرداخته بود طی یادداشتی از عرصه هنر خداحافظی کرد. آنچه در پی می آید متن این یادداشت است. 
« گاهی اوقات زندگی طوریه که آدم نون امروز را واسه شکم فرداش نمی خواد ، 
اونوقته که رویاهای آدم به تعویق می افته. 
گاهی اوقات آدم از سرنوشت ، ‌رو دست خوبی می خوره ،‌ که فکر می کنه داره تصمیم می گیره 
اونوقته که آدم ادعاهایی می کنه ،‌ که تو رو دربایستی انجامش گیر می افته. 
گاهی اوقات آدم از آرزوهاش جا می مونه. 
گاهی اوقات آدم می خواد بازی کنه ، ‌بازیگر می شه. 
گاهی اوقات داره می خنده وقتی تو دلش خونه ، گاهی گریه می کنه و قتی داره از زور خنده می میره. 
گاهی اوقات شوخی شوخی همه چیز جدی می شه. 
گاهی اوقات آدم وقتی زیاد می خواد کم می یاره ، گاهی وقتی کم می یاره زیاد می خواد. 
گاهی اوقات با ترس و لرز بر می گرده به پشت سرش نگاه کنه ،‌ می بینه چه شجاعتی


 
 
تصویرروز
نویسنده : سحر - ساعت ٧:٢٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٥ خرداد ۱۳۸۸
 

تصویر روز


 
 
دلایل علاقه مسلمانان به بیت المقدس
نویسنده : سحر - ساعت ٧:۱٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٥ خرداد ۱۳۸۸
 


 
 
خلیج همیشه فارس
نویسنده : سحر - ساعت ٦:۳۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٤ خرداد ۱۳۸۸
 

خلیج همیشه فارس افتخار ایران است قلب  

persian gulf for ever  

چندکاریکاتورببینید دررابطه بااین ادعای عجیب اعراب:

البته اونا باید به جرم جعل اسناد مورد تعقیب قرارگیرند مگه نه ؟!!!!! 


 
 
دوقلوهای دورنگ
نویسنده : سحر - ساعت ۱۱:۱۱ ‎ق.ظ روز جمعه ۱ خرداد ۱۳۸۸
 

دومین دوقلوی غیر هم نژاد در یک خانواده: زوجی که آمار را به زانو در آورد.

احتمال به دنیا آمدن دوقلوهای با نژاد متفاوت دو در میلیون هست!
یعنی دو بار اتفاق افتادنش چهار در هزار میلیارد می شه! 
 
گل سرخ زیبا هدیه به دوستان
نویسنده : سحر - ساعت ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ روز جمعه ۱ خرداد ۱۳۸۸
 

این گلها تقدیم به تمام دوستانی که درحال بازدید از قندعسل هستند .


 
 
عکس پیشی ناز واقعی
نویسنده : سحر - ساعت ۱٠:٥٧ ‎ق.ظ روز جمعه ۱ خرداد ۱۳۸۸
 

امیدوارم خوشتون اومده باشه 

کسانی که تمایل دارند با گروه ما در زمینه مطالب جالب و خنده دار همکاری کنند 
لطفا در قسمت نظرات بنویسند یا ایمیل بزنند .

متشکر .