قندعسل

 
جومونگ میهمان ایرانیان
نویسنده : سحر - ساعت ٦:٢۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸
 

جام جم آنلاین: هواداران سونگ ایل گوک هنرپیشه نقش اول سریال کره‌ای جومونگ در محوطه بیرونی هتل استقلال محل اقامت وی ازدحام کردند و این قضیه مصاحبه مطبوعاتی امروز وی را با تأخیر روبه‌رو کرد. 

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست خبری Song Il Gook (سونگ ایل گوک) که قرار بود از ساعت 14 امروز شروع شود به علت ازدحام علاقه‌مندان در هتل محل اقامت وی به تأخیر افتاد.

برای پوشش نشست خبری این هنرپیشه کره‌ای، علاوه بر خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، گاهنامه‌ها و حتی سالنامه‌ها هم با خبرنگار و عکاس در محل نشست حضور پیدا کرده‌اند. 

 

سونگ ایل گوک که در سریال افسانه جومونگ رزمی کار قهاری است، گفت : من رزمی کار نیستم اما تمام صحنه های اسب سواری سریال را خودم انجام دادم عاشق ورزشم و اگر وقت داشته باشم 5 تا 6 ساعت در روز ورزش می کنم.

او که به تئاتر بیشتر از تلویزیون و سینما علاقه مند است درباره موفقیت افسانه جومونگ گفت: مهمترین دلیل این موفقیت ،فیلمنامه منسجم و داستان جذاب این سریال است چرا که جومونگ درباره تاریخ باستان کره ساخته شده است و مردم از دیدن یک قهرمان که برای یکپارچه کردن کشورش مبارزه می کند خوششان می آید.

سونگ ایل گوک درباره معنی نام خود نیز گفت: ایل گوک به معنای کشور متحد است و من چون در اول اکتبر 1971 به دنیا آمدم و این روز در کره یک روز نظامی است پدر و مادرم این نام را برای من انتخاب کردند.

سونگ ایل گوک درباره صحنه های به یاد ماندنی افسانه جومونگ نیز گفت : این سریال سه سال پیش ساخته شده و صحنه های مختلفی داشت که مرا تحت تاثیر قرارداد از آن جمله صحنه ای که من در باتلاق گیر کردم و تا 7یا8 روز به علت گل و لایی که در گوش و حلقم گیر کرده بود نتوانستم غذا بخورم.

ایل گوک که در ابتدای کنفرانس مطبوعاتی خود با خبرنگاران رسانه های مختلف از درگذشت رئیس جمهور سابق کره جنوبی با خبر شده بود گفت: اگر غمگین به نظرمی رسم عذر خواهی می کنم چرا که کیم دائه‌جونگ مرد بسیار خوبی بوده است.

بازیگر نقش جومونگ درپاسخ به این سوال که آیا ازدواج کرده است ؟ گفت: من به تازگی ازدواج کرده ام اما نه با بانو سوسانو.

سونگ ایل گوک بازیگر نقش جومونگ دراول اکتبر 1971 به دنیا آمد.

او فارغ التحصیل رشته فیلم و تئاتر از دانشگاه چیونگ جو است.

مادرش کیم ائول دونگ از بازیگران سرشناس کره است.

پدرپدربزرگش کیم دو - هان ژنرال معروف جنبش استقلال کره در ابتدای قرن بیستم بوده که در راه استقلال کره جان باخته است.

سونگ ایل گوک کار بازیگری حرفه ای ر ا از 1999 با یک سریال تلویزیونی آغاز کرد.

جومونگ " میهمان ویژه کودکان سرطانی محک